ПРОСУВАННЯ

Послуга просування сайту в пошукових системах дозволяє вивести Ваш сайт на перші сторінки пошукових систем www.google.com.ua, www.yandex.ua, www.bigmir.net за вибраними запитами користувачів, а також додаткова можливість виходу на перші три місця серед результатів пошуку.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ складається з вартості обраних ключових слів. Мінімальна вартість замовлення - 2100 грн. Термін виходу сайту на перші позиції пошукових систем від 3 тижнів до 4 місяців.

ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ: ціни дійсні протягом місяця з моменту підготовки пропозиції. Роботи над сайтом починаються після укладення договору і внесення передоплати за один місяць. Після виходу сайту в ТОП-10 внесена передоплата витратиться на підтримку сайту на першій сторінці. За підсумками кожного звітного періоду (місяця) ми надаємо звіт про позиції сайту в ТОП-10 www.google.com.ua та інформуємо про суму авансу на підтримку сайту в новому звітному періоді.

ТЕРМІНИ ВИКОНАННЯ: Гарантовані строки досягнення результату - 4 місяці (6 місяців для нових сайтів). Перші результати помітні вже протягом 3-4 тижнів після початку робіт з оптимізації. Якщо протягом трьох місяців ні по одному пошуковому запиту сайт не знаходиться на першій сторінці www.google.com.ua, то внесений аванс підлягає поверненню в повному обсязі.

У процесі просування сайту ми виконуємо наступні роботи:

Copyright©2011 "S-prostir"