БАНЕРНА РЕКЛАМА

Один з найпоширеніших видів реклами в мережі Інтернет – банерна реклама. Банер є графічним блоком, який можна порівняти з відеороликом. Він може бути як статичним зображенням, так і анімованим міні-фільмом, що розповідає про Ваш товар або послугу.

Перевагою банерної реклами є те, що зацікавлена людина може клацнути по банеру і відразу одержати всю інформацію, що її цікавить, оскільки банер є свого роду посиланням, що веде на сайт чи сторінку, присвячену рекламованому продуктові.

Важливою функцією банерної реклами є просування іміджевої інформації, спрямованої на запам'ятовування бренду чи окремої пропозиції. Незважаючи на відносно невеликий приплив відвідувачів, в залежності від кількості показів, вона є найбільш ефективною при створені іміджевих рекламних кампаній в Інтернеті. Цілком можливо, що небагато користувачів клацне на банер одразу, однак якісно виготовлені та розміщені на вдало підібраних тематичних ресурсах банери обов'язково залишать по собі враження, запам'ятається Ваша назва чи слоган, і користувач, рано чи пізно, набере в пошуковику назву, яка запам'яталась йому за допомогою цього виду Інтернет-реклами.

При замовленні банерної реклами додається комісія 10% від вартості замовлення на послуги Студії дизайну «S-prostir» за підбір оптимальних рішень, управління та надання статистичних даних по рекламній компанії.

 

Copyright©2011 "S-prostir"