ДИЗАЙН СУВЕНІРНОЇ ПРОДУКЦІЇ

Недооцінювати важливість сувенірів чи подарунків у нашому житті не можна. Чи є на світі хоч одна людина, яка ніколи не дарувала або не отримувала подарунків? Подарунки дозволяють відчути гарні емоції, підвищити настрій, а іноді навіть зробити людину щасливішою.

Ми розробляємо дизайн для наступної сувенірної продукції:

Для компаній сувенірна продукція може слугувати дуже гарним рекламним інструментом. Сувенірна продукція і бізнес сувеніри допоможуть надовго закріпити увагу ваших клієнтів. Чим довше і надійніше служить дарована річ, тим довше триває Ваша рекламна акція. Врахуйте, що багато сувенірів можуть служити людині мало не все життя. Чи не правда - це непогане вкладання грошей в таку довгострокову рекламу!
Також для компаній сувенірна продукція може бути частиною фірмового стилю. Наявність у фірмовому стилі компанії сувенірної продукції (наприклад, корпоративний одяг, ручки, парасольки та ін.) не тільки буде створювати позитивний імідж компанії в очах клієнта, але й дозволить її працівникам почувати себе частиною команди.
Для фізичних осіб створення сувенірів з індивідуальним дизайном — це можливість зробити близькій людині оригінальний, не банальний подарунок, що буде створений персонально для неї.

Ціни на сувенірну продукцію розраховуються індивідуально до кожного замовлення.

Copyright©2011 "S-prostir"