ПІДТРИМКА САЙТІВ

З метою поліпшення якості обслуговування Вашого сайту ми пропонуємо пакет послуг по підтримці сайту, який складається з таких компонентів:

 1. Детальна статистика.
 2. Безпека сайту.
 3. Технічна підтримка користувачів сайту.

Детальна статистика – важливий елемент для аналізу ефективності діяльності сайту. Адже тільки використовуючи весь масив статистичних даних, можна робити висновки щодо роботи сайту.

Ми пропонуємо Вам детальну статистику Google Analytics, яка передбачає такі основні можливості:

 1. Показники відвідування: кількість проглянутих сторінок, середній час перебування на сайті, накладення даних на мапу (світу та любої країни), тощо.
 2. Статистика за будь-який часовий проміжок (день, тиждень, місяць, рік). Дані надаються вигляді зручних графіків та діаграм.
 3. Статистичні дані як по всьому сайту в цілому, так і по кожній сторінці сайту окремо.
 4. Інформація про джерела трафіку (відсоток прямих входів, входів через інші сайти, та через пошукові системи)

Також ми можемо надати розширені послуги:

 1. Порівняння двох обраних показників (наприклад «відвідування» і «нові відвідування»; порівняння з попередніми періодами, можливість створення порівняльних графіків).
 2. Фільтрація даних (наприклад виключення із статистики трафіку із Вашої фірми, трафіку із певного регіону, країни, тощо).
 3. Статистика по досягненню заданих цілей (наприклад скільки користувачів за одне відвідування відкрили більше 5-ти сторінок; або скільки користувачів провело на сайті більше 3-х хвилин).
 4. Створення оповіщень (наприклад: сповістити, якщо кількість відвідувань з Києва за тиждень в порівнянні із попереднім тижнем впаде на 50 %).
 5. Статистика про ефективність рекламної кампанії AdWords (при наявності).
 6. Порівняння результатів статистики Вашого сайту з іншими сайтами.

Послуги по безпеці сайту складаються з щотижневого резервного копіювання сайту, постійного аналізу вразливих для зловмисних дій сторінок сайту та мінімізація ймовірності проведення зловмисних дій. Це дає змогу спрогнозувати та убезпечити сайт від «взлому», а у випадку вчинення злочинних дій швидко відновити роботу сайту.

Також до послуг підтримки сайту входить послуга технічної підтримки користувачів. Послуга техпідтримки передбачає щоденне консультування користувачів в разі виникнення будь-яких питань, що стосуються роботи сайту.

Вартість даної послуги становить 200 грн. на місяць. Додатково до пакету послуг по підтримці сайту можна замовляти редагування або створення нових сторінок сайту (вартість до 15 грн. за сторінку).

Copyright©2011 "S-prostir"