ДИЗАЙН ДІЛОВОЇ ПОЛІГРАФІЇ

Наша студія надає послуги дизайну ділової поліграфії та розробляє такі її види, як візитки, бланки, конверти та папки.

Візитки
Візитна картка (або, як її ще називають, «ділова» картка) - це невід'ємний атрибут сучасного ділового спілкування. Важко уявити собі фірму та її співробітників без наявності у них візитних карток. Адже саме з обміну візиток починається ділове знайомство, зав'язуються партнерські відносини. Будь-яка візитна картка повинна досягти своїх головних цілей - інформаційну та рекламну. На ній, як правило, розміщується логотип і назва Вашої організації, Ваше прізвище, ім'я та по батькові, займана посада, а також телефон, поштова та електронна адреса.

Бланки
Фірмовий бланк з Вашим логотипом і реквізитами додасть вагомості видрукуваним на ньому документами і виділить їх з безлічі інших паперів, а також краще тисячі слів підкреслить солідність і надійність Вашої компанії, привабливість ділової співпраці з нею.

Вихідні дані для розробки дизайну бланка

Для розробки дизайну фірмового бланку необхідні наступні елементи: логотип, адреса компанії, контактна інформація. Припустимо (однак не бажано) не вказувати у бланку адресу, однак логотип, номери телефонів, факсів та адреса корпоративної електронної пошти повинні міститися в кожному фірмовому бланку.  Бланк є складовою частиною фірмового стилю і найкраще замовляти розробку дизайну бланку в складі замовлення на розробку фірмового стилю, проте ми можемо розробити дизайн бланку окремо.

Конверти
В еру нових комп'ютерних технологій, коли живе спілкування все частіше заміняється телефонними переговорами, голосовою поштою або факсовим повідомленнями, а майже все листування здійснюється по e-mail, отримати персональний лист на звичайному папері у фірмовому конверті стало ще приємніше.

Формати і розміри конвертів:

Папки
Функціональність та інформативність - ось що відрізняє папки від будь-якої іншої поліграфії. Розмістіть на ній логотип і всю необхідну контактну інформацію, і Ви отримаєте прекрасну можливість мати тривалу рекламу своєї фірми без додаткових фінансових витрат.

Розробка дизайну папки

Більшість фірмових папок містять у собі 2 або 3 складові: логотип, необхідну контактну інформацію, а також за потребою,  візуальний ряд. Папка повинна виглядати строго, солідно, але в той же час респектабельно - інакше її не можна буде взяти на нараду, конференцію, доповідь, ділову зустріч або важливі переговори. Яскраві кольорові папки зазвичай створюються у рекламних цілях.

Вартість розробки дизайну:

Термін розробки: 1-3 дні.

Точна вартість та термін розробки визначаються в залежності від складності роботи.

В якості результату нашої роботи ми надаємо Вам макети у необхідних для друку форматах, або вже надруковану продукцію. Вартість друку оговорюється окремо.

Copyright©2011 "S-prostir"